Panel logowania
EN PL
Logowanie nie powiodlo się, spróbuj ponownie.
Nie znaleziono twojego adresu mailowego w bazie członków.
Hasło zostało pomyślnie wysłane a twój adres e-mail
Zapomniałeś hasła?

Inauguracja programu mentoringowego Mentors4Starters
wróć do aktualności

24 maja, 2016

24 maja 2016 r. w siedzibie Polskiej Rady Biznesu w Pałacu Sobańskich odbyła się inauguracja programu mentoringowego Mentors4Starters. Uroczyste spotkanie zostało otwarte przez Wojciecha Kostrzewę reprezentującego PRB oraz Krzysztofa Jakubowskiego z ramienia Fundacji Mentors4Starters. Program mentoringowy jest owocem współpracy warszawskiego ramienia organizacji Global Shapers (inicjatywy World Economic Forum) oraz Fundacji Mentors4Starters (M4S). Założeniem programu jest łączenie doświadczeń ludzi sukcesu, wcielających się w rolę mentorów z poszukującymi wiedzy i doświadczenia mentees. Obecna edycja jest już trzecią odsłoną programu a zarazem początkiem oficjalnej współpracy PRB z Fundacją M4S w charakterze Partnera Strategicznego.

Do programu zgłosiło się ponad 300 osób między 23, a 35 rokiem życia reprezentujących różne branże i różne doświadczenia życiowe i życiowe. Spośród tego grona wyłonionych zostało 33 mentee. Wśród 25 mentorów znaleźli się m.in. wspierający inicjatywę od jej powstania Wojciech Kostrzewa, Andrzej Klesyk i Jacek Olechowski.

Polska Rada Biznesu dostrzegła ważną rolę jaką mentoring może odgrywać w rozwoju młodych, utalentowanych ludzi i poprzez udzielenie szeroko zakrojonego wsparcia M4S znacząco wpływa na jej rozwój i realizację celów statutowych.

archiwum: