Panel logowania
EN PL
Logowanie nie powiodlo się, spróbuj ponownie.
Nie znaleziono twojego adresu mailowego w bazie członków.
Hasło zostało pomyślnie wysłane a twój adres e-mail
Zapomniałeś hasła?

Spotkanie Laureatów Programu Kariera z Mentorami z Polskiej Rady Biznesu
wróć do aktualności

25 lutego, 2016

25 lutego 2016 r. w siedzibie Polskiej Rady Biznesu w Pałacu Sobańskich w Warszawie odbyło się spotkanie Ambasadorów i Laureatów ubiegłorocznej edycji Programu Kariera z Mentorami - Członkami PRB.

Słowo wstępu wygłosił Marian Owerko (Wiceprezes Zarządu PRB), a następnie miała miejsce sesja mentoringowa przy okrągłych stołach. Udział w spotkaniu wzięło 35 Laureatów Programu Kariera, z których większość zdecydowała się również pełnić funkcję Ambasadora programu i brać czynny udział w promocji kolejnych edycji.

W rolę mentorów tym razem wcielili się:

  • Marian Owerko - Przewodniczący Rady Nadzorczej Bakalland S.A.
  • Zbigniew Niemczycki - Prezydent Curtis Group
  • Wojciech Kostrzewa - Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny Grupy ITI
  • Jacek Olechowski - Prezes Zarządu IAA Polska i MEDIACAP SA
  • Lidia Kołucka-Żuk - Dyrektor ds. Strategii Komunikacji, Pelion Healthcare Group
  • Daniela Piotrowska - Dyrektor Generalny Polska Rada Biznesu

Przy stolikach rozmawiano na temat dotychczasowych osiągnięć zawodowych Laureatów, skutków, jakie dla ich kariery zawodowej miał udział w Programie Kariera oraz dalszych planach rozwoju. Kontakt z wybitnymi przedsiębiorcami, jakimi są mentorzy z Polskiej Rady Biznesu jest dla młodych ludzi bardzo cennym doświadczeniem i dodatkową korzyścią z udziału w programie stażowym. Spotkania takie odbywają się kilka razy w roku i cieszą dużym zainteresowaniem ze strony Laureatów.

Ambasadorzy Programu Kariera podzielili się również swoimi pomysłami, jak najlepiej promować program na uczelniach i dotrzeć do młodych ludzi, takich jak oni.

Część oficjalną zakończyło podsumowanie spotkania przez Mariana Owerko oraz zapowiedź kolejnych działań. Ambasadorzy wzięli również udział w nagraniu materiału filmowego, który będzie służył promocji obecnej i przyszłych edycji Programu Kariera.

archiwum: