Panel logowania
EN PL
Logowanie nie powiodlo się, spróbuj ponownie.
Nie znaleziono twojego adresu mailowego w bazie członków.
Hasło zostało pomyślnie wysłane a twój adres e-mail
Zapomniałeś hasła?

Spotkanie PRB z Jarosławem Gowinem, Wiceprezesem Rady Ministrów i Ministrem Nauki i Szkolnictwa Wyższego
wróć do aktualności

04 kwietnia, 2016

Na zaproszenie Polskiej Rady Biznesu odbyło się spotkanie w którym uczestniczyli Jarosław Gowin, Wiceprezes Rady Ministrów oraz Mariusz Haładyj, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju. Spotkanie odbyło się 4 kwietnia br. w Pałacu Sobańskich w Warszawie.

Już na wstępie spotkania Wicepremier zaznaczył, że pomimo kieruje Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego przybył na spotkanie z misją promowania Planu Gospodarczego Wicepremiera Mateusza Morawieckiego. Stąd na spotkaniu także obecność Mariusza Haładyja z Ministerstwa Rozwoju.

Jacek Szwajcowski, witając gości przedstawił misję Polskiej Rady Biznesu oraz kluczowe z punktu widzenia PRB programy jakie obecnie organizacja realizuje, czyli Program Promocji Przedsiębiorczości, Nagroda PRB im J Wejcherta. Marian Owerko natomiast przedstawił główne założenia Programu Kariera. Wicepremier rozważy objęcie Programu honorowym patronatem MNiSW.

Kolejna cześć spotkania odbywała się w formie dyskusji na temat bieżących tematów gospodarczych i politycznych. Obie strony wyraziły chęć kontynuowania tej formuły wzajemnych kontaktów.

archiwum: