Panel logowania
EN PL
Logowanie nie powiodlo się, spróbuj ponownie.
Nie znaleziono twojego adresu mailowego w bazie członków.
Hasło zostało pomyślnie wysłane a twój adres e-mail
Zapomniałeś hasła?

aktualności
archiwum: sierpień 2015 wróć do aktualności

Spotkanie Prezesa PRB Jacka Szwajcowskiego z Wiceprezesem PiS Adamem Lipińskim 10 sierpnia, 2015

6 sierpnia 2015 r. w Warszawie odbyło się spotkanie Prezesa PRB Pan Jacka Szwajcowskiego z Panem Adamem Lipińskim. Rozmowa dotyczyła możliwości promocji polskich przedsiębiorstw poza Polską oraz roli Polonii w promocji gospodarczej naszego kraju. Prezes Jacek Szwajcowski złożył w imieniu PRB deklarację współpracy i chęci służenia wiedzą zarówno dla Rządu, jak i Prezydenta. Pan Adam Lipiński przyjął deklarację i zobowiązał się, że przekaże ją zarówno do Prezydenta, jak i do nowego Rządu.

Czytaj więcej...
Spotkanie Prezesa PRB z z Przewodniczącym Partii i Stowarzyszenia Nowoczesna 06 sierpnia, 2015

3 sierpnia 2015 r. w Warszawie odbyło się spotkanie Prezesa PRB Pana Jacka Szwajcowskiego z Panem Ryszardem Petru. Krótka rozmowa dotyczyła programu partii politycznej Nowoczesna, w którym aspekt gospodarczy jest bardzo istotny. Ustalono, że po konsultacji z Zarządem zorganizowane zostanie spotkanie Członków PRB z udziałem Pana Ryszarda Petru.

Czytaj więcej...
Spotkanie z Prezydentem Bronisławem Komorowskim 05 sierpnia, 2015

3 sierpnia 2015 r. w Warszawie odbyło się spotkanie Prezesa PRB Pana Jacka Szwajcowskiego z Panem Prezydentem Bronisławem Komorowskim. Prezes złożył na ręce Prezydenta Bronisława Komorowskiego gratulacje w związku z dobrą prezydenturą. Podkreślił również rolę, jaką Prezydent Komorowski odegrał w odniesieniu do inicjatyw i działań z zakresu przedsiębiorczości i tematów dotyczących polskich przedsiębiorców.

Czytaj więcej...
Spotkanie z udziałem Ministra Grzegorza Schetyny 03 sierpnia, 2015

30 lipca 2015 r. w Warszawie odbyło się spotkanie Członków Zarządu PRB z Panem Ministrem Grzegorzem Schetyną. W spotkaniu wzięli udział Członkowie Zarządu Polskiej Rady Biznesu: Jacek Szwajcowski, Grzegorz Hajdarowicz, Marian Owerko i Dariusz Mioduski. Podczas spotkania omówiono rangę rozwoju gospodarki dla pozycji kraju. Wskazano także na konieczność rozwoju międzynarodowego – eksportu produktów i usług polskich, a także polskich inwestycji zagranicznych. Mówiono o możliwości wsparcia przez MSZ...

Czytaj więcej...
archiwum